Judyta

Socjolog. Animator. Mama 7 letniego chłopca. Wolontariusz.

Pasjonat teatru i podróżowania.

Moim ukochanym regionem są Bałkany.

Zawodowo od zawsze jestem związana zarządzaniem zasobami ludzkimi, ale także z nieruchomościami.

W pewnym momencie zaczęłam zastanawiać się jak swoje życie zawodowe połączyć z pracą w fundacji. Nie chodziło mi o uczestnictwo

w jednorazowym projekcie czy zbiórce, ale o ''byciu częścią'' fundacji. Gdy doszło do spotkania z Grzegorzem, wiedziałam, że to właśnie to miejsce. Wszystkie prace organizacyjne związane z fundacją, jak bezpośredni kontakt z dzieciakami utwierdzają mnie, że dokonałam dobrego wyboru.

Z żeglarstwem do tej pory nie byłam związana, ale zawsze czułam respekt do wody. I tak już zostanie...

Być może potraktuję to jako wyzwanie i kiedyś dołączę do grona żeglarskiego ;)

Dlaczego Fundacja?

Siłą tej fundacji są niesamowici ludzie, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas i energię.

Satysfakcja z poznania tych cudownych ludzi, ale przede wszystkim dzieci jest nieporównywalna z niczym innym!

Dziękuję za to :)