Mateusz

Konstruktor. Projektant elektryczny i majsterkowicz. Żeglarz amator. Fan nowych technologii, podróży kosmicznych, sci-fi i klocków LEGO.

Pracuję jako projektant elektryczny. W pracy i na co dzień nie uznaję kompromisów. Zadania, których się podejmuję muszą być wykonane perfekcyjnie. Swoją pasją chętnie dzielę się z każdym, kto ma na to ochotę.

Żeglarstwo poznałem w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności:) Można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zaraz po moim pierwszym rejsie zaprzyjaźniłem się z klubem żeglarskim przy jeziorze Żywieckim, gdzie pracowałem na przystani ucząc się sztuki żeglarskiej.

Dlaczego fundacja?

Pomaganie sprawia mi wiele satysfakcji. Praca wolontariusza pozwala mi dzielić się z Dzieciakami swoimi doświadczeniami, które być może pokażą im, w którą stronę pójść.

Socjolog. Animator. Mama 7 letniego chłopca. Wolontariusz.

Pasjonat teatru i podróżowania.

Z zamiłowania żeglarz, na co dzień zajmuję się architekturą i nieruchomościami, pasjonatka rysowania, muzyki, gier planszowych, amatorsko fotografii.