Skocz do głównej treści strony
Fundacja Baksztag
Rejs Socjoterapeutyczny 2022

w 2022 roku na rejs zabierzemy 30 dzieciaków z różnych placówek z terenu całej Polski. Termin rejsu to 3-9.07.2022. Startujemy z portu w Giżycku - Stranda i płyniemy na północną część Wielkich Jezior Mazurskich. Nasze jachty to niezawodne Antile 27 (6 szt) od firmy Czartery Klub Mila. Zapewniają nam niezbędne warunki zarówno do miłego wypoczynku, jak i do pracy z dziećmi.

Nasza kadra: doświadczeni sternicy i wolontariusze, psycholog, socjoterapeuta, pedagodzy i  ratownik medyczny zapewnią dzieciakom nie tylko najfajniejsze wakacje w ich życiu, ale przede wszystkim pomoc terapeutyczną. Planujemy zajęcia, które przede wszystkim mają za zadanie podnieść ich samoocenę. Przeprowadzimy nie tylko zajęcia żeglarskie i sportowe, ale także zajęcia socjoterapeutyczne.

Rejs jest realizowany dzięki zebranym środkom i dofinansowaniu przez darczyńców prywatnych oraz różne instytucje.

Chcesz nam pomóc?

Wesprzyj nas>>>