Tomek

Żeglarz amator, miłośnik wszelkich sportów wodnych i motorowych, majsterkowicz i fan nowych technologii. 

 

Odkąd w wieku 12 lat niemal się utopiłem, kocham wszystko co związane z wodą. Przede wszystkim żeglarstwo, które uczy pokory oraz szacunku do życia i natury.

Jak uczył mnie mój Wujek - nie ważne co robisz w czasie ładnej słonecznej pogody, ważne co robisz w czasie nagłej burzy. 

 

Jestem absolwentem UW, w życiu zajmowałem się wieloma rzeczami, prowadziłem różne firmy. Z reguły po pewnym czasie zaczynałem szukać czegoś innego, nowego. Jedyną stabilność zawsze  miałem w rodzinie

i znajomych. Moje obecne zainteresowania zawodowe to IT i z tą branżą planuję związać swoją przyszłość. Wolny czas spędzam na majsterkowaniu i grzebaniu przy wszelkich mechanicznych, elektronicznych  urządzeniach. Aby jakiekolwiek zajęcie sprawiało mi frajdę, muszę angażować swoją wyobraźnię.

 

Dlaczego Fundacja?

Przez większość czasu bezemocjonalnie i bez refleksji korzystałem

z uroków życia, sportów i rozrywek. Stwierdziłem, że czas najwyższy dać coś od siebie innym. Dzięki Fundacji oraz wspaniałej kadrze, mam możliwość  pomagać Dzieciakom. Zawsze próbuję zarazić je żeglarstwem oraz nauczyć wyznaczania i realizacji ambitnych celów